Recenze

Kuchyň snů

V životě dochází k mnohým změnám - 0+1, 2+1, dům … Každá etapa života přináší nový začátek a očekávaní, mění se sny, priority i cíle. Vše je pohyblivé. Firma pana Ing. Petera nabízí důvěru, spolehnutí, profesionalitu, preciznost, trpělivost, ochotu a stabilitu. Po první zkušenosti bylo jednoznačné, že jej požádám o pomoc i v následujících situacích. Na svou druhou kuchyň bylo nutné kapičku déle počkat, neboť nejsem jediným zákazníkem. A přestože na mne tlačilo okolí, stála jsem si za svým a věděla, že se dočkám přesně těch kvalit, které jako hospodyňka vyžaduji.

Společným úsilím se tak vytvořil projekt, který vyhovuje všem mým možným i nemožným požadavkům. Musím vysoce ocenit rychlost, pestrost a nápaditost v řešení různých komplikací, které bývají nedílnou součástí řemeslné práce. Tým pana Tomáše se důkladně postaral o zhotovení, montáž a dokonce i o úklid. Perfektní čistá práce.

V případě, že se mi opět změní cíle a sny, nebudu váhat…

Nesmírně děkuji, vytvořili jste kouzlo

Kateřina

Kuchyň snů - Fotogalerie


 
 
 
 
 

 

Skvělá kuchyň

Od pana Petera mám již třetí kuchyň a stejně jako předchozí dvě vypadá také skvěle.

Precizně provedená práce, kvalitní materiály, flexibilita při řešení drobných komplikací během montáže.

Komunikace a domluva na detailech na vysoké úrovní, takže výsledek je přesně dle představ zákazníka.

Vřele doporučuji!

Skvělá kuchyň - Fotogalerie


 
 
 

 

Krásný pokoj pro děti

Společnost pana Petera jsme oslovili s poptávkou na zhotovení nábytku do dětského pokoje.

Zaměření pokoje, doladění projektu, návrh materiálů, barev, kování atd... všechno běželo jako po másle. Pan Peter s námi vše rychle a ochotně konzultoval také e-mailem.

Následná montáž nábytku proběhla stejně hladce. V sobotu dopoledne chlapi přijeli a večer jsme měli pokojíček hotový. Nábytek je krásný a kvalitně vyrobený, zkrátka přesně takový, jaký jsme si přáli!

Ráda bych zdůraznila profesionální přístup pana Petera. První truhlář, kterého jsme totiž s naším, ne zcela běžným projektem, oslovili, vzal rovnou do zaječích a už jsme ho nikdy neviděli. Pan Peter při pohledu na náš projekt prohlásil, že to je výzva. Výsledkem je krásný pokojíček našich dětí.

Děkujeme a určitě doporučujeme!

Krásný pokoj pro děti - Fotogalerie


 
 
 
 
 
 

 

Vydařená kuchyňská linka

Spolupráci s panem Ing. Peterem vřele doporučuji.

Ačkoliv byla naše zakázka realizovaná v okolí Prahy, nebyl pro pana Petera problém přijet, místnost zaměřit a přivézt s sebou kompletní vzorníky.

Pan Peter a jeho tým odvedl precizní práci, kromě samotného výsledku - velmi zdařilé kuchyňské linky - bych chtěla vyzdvihnout i konstruktivní komunikaci a jasné pokyny, díky kterým bylo možné koordinovat stavební firmu, která prostor pro instalaci linky připravila.

Oceňuji rovněž flexibilní přístup k realizaci zakázky a v neposlední řadě přesnou a jasnou kalkulaci ceny.

Celá spolupráce byla velmi hladká a ze strany pana Petera velmi profesionální.

Vydařená kuchyňská linka - Fotogalerie


 
 

Recenze Google

Miroslava Červenková

Tímto bych chtěla velice poděkovat panu ing.Peterovi za perfektně provedenou práci - instalaci vestavěného sporáku do starší kuchyňské linky. Velmi oceňuji jeho vstřícnost, ochotu a trpělivost. Všem tuto firmu vřele doporučuji. Ještě jednou děkuji. Červenková

Radka Berková

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat p. Peterovi, který nám vyráběl vestavěnou skříň do výklenku. Velmi solidní jednání, rychlost komunikace a perfektně odvedená práce. Tuto firmu můžu jen doporučit a jelikož budeme ještě dovybavovat nábytkem, tak se těším na další spolupráci. Velké díky taky patří jeho spolupracovníkům.

Na další naše recenze se můžete podívat na našem profilu Google Firmy.
Pokud jste náš zákazník, budeme rádi, pokud nám sám takovou recenzi napíšete.

Další recenze

z IP 37.48.32.*** | 23.1.2014 19:49
Ze stolařství Peter máme vybavenou větší část bytu. Vždy jsme byli spokojeni se vstřícným přístupem a příznivými cenami. Obzvlášť bych  chtěl ocenit ochotu pana Petera
při přípravě a realizaci velmi nestandardních projektů. Široká škála materiálů a doplňků k výběru je samozřejmostí.
Vzheldem ke změně bydliště mě čeká vybavování nového bytu a určitě už vím, kam se obrátit při nákupu nábytku.
z IP 85.135.122.*** | 5.2.2014 10:05
U firmy pana Petera jsme si nechali opravit kuchyňskou linku a vyrobit konfereční stolek. Osobní jednání s panem Peterem bylo velmi příjemné, jeho přístup k našim požadavkům vstřícný. Náš požadavek nebyl nijak rozsáhlý, šlo o drobnou opravu a výrobu jednoho kusu nábytku. Přesto s námi jednal, jako kdybychom si u něj objednali zařízení nejméně na zámek. Doprava výrobku na místo byla samozřejmostí, k ní přidal i informaci o tom, jak s nábytkem dále zacházet. Firmu p.Petera můžeme zcela jistě doporučit všem zájemcům o solidní a cenově výhodný nábytek.
z IP 78.108.152.*** | 13.5.2014 21:14
U Tomáše Petera jsme si nechali udělat rozsáhlou rekonstrukci bytu 2+1, která zahrnovala výměnu el. rozvodů, omítek, podlahy, rekonstrukci kuchyně a o rok později to byly vestavěné skříně do dětského pokoje, botník a dveře do obou pokojů. V obou případech jsme byli velmi spokojeni a to jak se vstřícností jednání, tak s kvalitou provedení. Jen bychom chtěli uvést, že motto firmy uvedené v úvodu stránek není jen prázdný výraz, ale že se ho p.Peter skutečně drží.
z IP 94.113.208.*** | 4.6.2014 20:41
Kuchyňská linka pana Tomáše Petera a jeho pracovního týmu byla třešínkou na dortu naší bytové rekonstrukce. Přístup, komunikace , domluva vše mohu známkovat na jedničku s hvězdičkou. Byli jsme opravdu spokojeni s celou realizací a určitě nebyla poslední . Lidský a příjemný dojem udělá taky mnoho a výsledek pak stojí za to. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci. Mohu Vás jen chválit a doporučit ostatním.
z IP 2001:718:1001:*** | 17.7.2014 10:23
Perfektní osobní přístup, perfektně udělaná práce. Pracovní a zádovou desku do naši křivé kuchyně zvládl pan Peter se svými syny na výbornou, výsledek předčil naše očekávání. Jsme moc spokojení a můžeme tyto profíky jedině doporučit.
z IP 178.72.244.*** | 5.10.2014 19:16
Letos jsme rekonstruovali byt a jeho součástí bylo vybavení vestavěnými skříněmi. Jako dodavatele jsme zvolili firmu pana Petera. Perfektní přístup, perfektní domluva. Práce byla provedena včas, v termínu a za velice příznivou cenu. Na rekonstrukci bytu se podílelo několik firem, ale co se týče profesionality a  kvality provedené práce, se nemůže žádná s firmou pana Petera rovnat. Můžeme jen vřele doporučit.
z IP 94.113.209.*** | 24.3.2015 16:52
Firmu vřele doporučuji. Je skoro zázrak najít inteligentního, zručného a stoprocentně spolehlivého řemeslníka - v p. Peterovi se tyto vlastnosti spojují. Vybavení ložnice, konferenční stolek i předsíňová stěna v jeho provedení jsou prvotřídní kvality. Samozřejmostí je i případný dodatečný servis. Ostatní řemeslníci by se v přístupu ke klientům i v provedení práce u něho měli učit!
z IP 78.102.250.*** | 2.4.2015 10:19
Firma p. Petery nám prováděla úpravu kuchyňské linky a zabudování vestavné chladničky do původního korpusu linky a opravu vedení posuvných dveří. Práce byly provedeny perfektně a rychle, původně dvě oslovené firmy nám práci odmítly. Můžeme proto firmu všem doporučit.
z IP 178.72.192.*** | 20.11.2015 18:30
Firmu pana Petera jednoznačně doporučuji. Při výrobě kuchyňské linky na zakázku bylo vždy vše dodrženo, jak cena, tak termíny. Jakýkoliv problém byl vždy vyřešen, každý náš požadavek byl brán vždy velice vážně a nic nebylo nemožné. Pokaždé přijeli na čas a po sobě uklidili.
Skvělá rodinná firma.
z IP 176.114.240.*** | 3.12.2016 18:59
Od p.Petera mám už druhou kuchyňskou linku a s oběma jsem nadmíru spokojen. Precizní práce, velmi vstřícný a osobní přístup, široká možnost výběru materiálů a doplňků. Montáž kuchyní byla vždy udělaná kvalitně, čistě a s úsměvem. Skvěla firma, kterou můžu všem doporučit.
z IP 2a00:1028:83ac:*** | 12.9.2017 18:45
S p.Peterem jsme byli spokojeni a rozhodně můžeme doporučit :-) Kvalitně odvedená práce, profesionální a příjemné vystupování a rychlost vyřízení :-)
z IP 185.188.101.*** | 28.3.2018 17:26
Spolupráci s panem Ing. Peterem vřele doporučuji. Ačkoliv byla naše zakázka realizovaná v okolí Prahy, nebyl pro pana Petera problém přijet, místnost zaměřit a přivézt s sebou kompletní vzorníky. Pan Peter a jeho tým odvedl precizní práci, kromě samotného výsledku - velmi zdařilé kuchyňské linky - bych chtěla vyzdvihnout i konstruktivní komunikaci a jasné pokyny, díky kterým bylo možné koordinovat stavební firmu, která prostor pro instalaci linky připravila. Oceňuji rovněž flexibilní přístup k realizaci zakázky a v neposlední řadě přesnou a jasnou kalkulaci ceny. Celá spolupráce byla velmi hladká a ze stary pana Petera velmi profesionální.
z IP 90.183.36.*** | 23.4.2018 17:48
Pan ing. Peter má svou práci opravdu rád a potvrzují to i jeho výsledky. Je to pár hodin co se svým synem dokončili montáž mé nové kuchyně. Jeho profesionální a současně lidský přístup, který toleruje i nedměrnou marnivost žen, je obdivuhodný! Práce byla odvedena velice precizně. V jeho slovníku dozajista neexistuje slovo nemožné, sny plní do 3 týdnů do puntíku a závěrečný den si člověk užívá i s četnou dávkou humoru. Ze srdce Vám děkuji.
Jsem unešena a mohu jen doporučit!
z IP 194.169.252.*** | 19.2.2019 13:07
Společnost pana Petera jsme oslovili s poptávkou na zhotovení nábytku do dětského pokoje.

Zaměření pokoje, doladění projektu, návrh materiálů, barev, kování atd... všechno běželo jako po másle. Pan Peter s námi vše rychle  a ochotně konzultoval také e-mailem.

Následná montáž nábytku proběhla stejně hladce. V sobotu dopoledne chlapi přijeli a večer jsme měli pokojíček hotový. Nábytek je krásný a kvalitně vyrobený, zkrátka přesně takový, jaký jsme si přáli!

Ráda bych zdůraznila profesionální přístup pana Petera. První truhlář, kterého jsme totiž s naším, ne zcela běžným projektem, oslovili, vzal rovnou do zaječích a už jsme ho nikdy neviděli. Pan Peter při pohledu na náš projekt prohlásil, že to je výzva. Výsledkem je krásný pokojíček našich dětí. Děkujeme a určitě doporučujeme!
z IP 2a00:1028:9191:*** | 2.9.2019 17:07
Pana ing. Petera jsem požádala o montáž dřevěného madla zábradlí schodiště. Jednání bylo rychlé, práci přijel provést hned druhý den. Přestože montáž madla byla technicky náročná, práce byla provedena precizně, vše za výborné komunikace. Za realizaci zakázky znovu děkuji. Firmu mohu jistě doporučit.
z IP 85.135.48.*** | 4.8.2020 08:39
U pana Ing. Petera jsem si nechala zhotovit novou postel.Perfektní komunikace, rychle dohodnutý termín první schůzky na zaměření, profesionální spolupráce, ochota poradit a doladit detaily. Postel zhotovena perfektně,kvalitní materiál, rychlá montáž, dodrženy všechny termíny i cena. Vřele doporučuji tuto firmu.
z IP 77.242.86.*** | 20.11.2021 21:04
Ceníme si profesionality, preciznosti, trpělivosti a ochoty pana inženýra a jeho týmu při výrobě a instalaci naší šatny. Vše je dle naší domluvy vyvedeno do nejmenších detailů, včetně líbivého designu. Tímto ještě jednou děkujeme a vřele doporučujeme i ostatním =)
z IP 81.91.217.*** | 4.1.2022 09:44
P. Peter realizoval atypickou skříň zahrnující vstupní dveře do místnosti podle mého návrhu k plné spokojenosti. Mnozí poptávaní si poslechli zadání a utekli dělat jednodušší věci. P. Peter se toho nelekl, provedl precizní přípravu, před zahájením realizace poslal ke schválení výkresy a v dohodnutém termínu provedl se svým týmem instalaci. Následně bylo potřeba dodatečně vyřešit jednu komplikaci zjištěnou při montáži. Tato záležitost byla opět vyřešena v dohodnutém termínu, což bývá u mnoha jiných dodavatelů problém. S poskytnutými službami jsem naprosto spokojený a můžu je doporučit.
z IP 46.135.73.*** | 17.3.2024 16:47
S prací Ing. Petery jsme my byli maximálně spokojeni. Realizace projektu proběhla dle domluvy bez nejmenších problémů. Vřele doporučuji.

 

Zpět na hlavní stránku